Crowdfire

4.11.4

4.5

6

Twitter'da sizi takip etmeyi kim bırakmış öğrenmek ister misiniz?

215.3k

Bu uygulamayı oyla

Crowdfire bu iki popüler sosyal ağ bağlantısı üzerinde sizi takip etmeyi bırakan kullanıcıları bilmenize izin veren bir uygulamadır.

Genellikle Twitter kullanıcıları kendi profillerine bakarak onları takip eden kişilerin olup olmadığını öğrenebilirler. Fakat Crowdfire uygulaması ile ne zaman bir takipçi sizi takip etmeyi bıraksa bir bildirim göndererek tam tersi işlemi gerçekleştirir. Takip etmeyi bırakan kişiye geri dönüş yapıp yapmamak sizin kişisel tercihiniz, fakat en azından bileceksiniz.

Diğer bir ilgi çekici özellik ise Crowdfire'ın aktif olmayan Twitter kullanıcıları için arama yapması ya da takipçilerinize otomatik olarak özel mesaj göndermesi. Bu özelliklerden ilki bir, üç ya da altı aydır tweet atmayan kişilerin kim olduğunu bilmenizi sağlar.

Crowdfire bu iki sosyal ağ bağlantısı için oldukça ilgi çekici bir tamamlayıcıdır; sadece sizi takipten çıkaranı size bildirmekle kalmaz aynı zamanda başka faydalı araçları da size sunar. Uygulamanın tek problemi bazı cihazlarda dengesiz olmasıdır.
Uptodown X